
YAMAHA CD-S303
Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Strakke look, met grootse sound. De ULTIMA 20 Surround all-in-one set past perfect bij de krachtige, maar slanke AV-receiver CINEMA 70s. Voordeliger als bundel.










Actieve high end subwoofer, als front- of downfire subwoofer inzetbaar
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 31,1 cm |
| Hoogte | 42,3 cm |
| Diepte | 38 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 100 W |
| Stroomkabel vast | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 1 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 37 - 200 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Wireless Subwoofer | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 100 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 37 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 200 mm |
| Woofer (materiaal) | aluminium |
| Frequentiebereik van/tot | 35 - 210 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 111 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Eersteklas hifi-boekenplankspeaker
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 33,5 cm |
| Diepte | 23,5 cm |
| Gewicht | 5,7 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 10 L |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 165 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Glasvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 50 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 70 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 80 W |
| Maximale geluidsdruk | 104 dB/1m |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 2600 Hz |

Eersteklas hifi-centerspeaker
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 16,9 cm |
| Diepte | 15,9 cm |
| Gewicht | 5,7 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 130 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Kevlar/glasvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 90 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 150 W |
| Maximale geluidsdruk | 107 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44,2 cm |
| Hoogte | 10,9 cm |
| Diepte | 38,4 cm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Digitale ingang optisch | 1 |
| AirPlay 2 | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 6 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Atmos | Ja |
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Surround | Ja |
| Dolby TrueHD | Ja |
| Dolby Vision | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| DTS Virtual:X | Ja |
| DTS-HD Master Audio | Ja |
| DTS:X | Ja |
| HDR10+ | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Amazon Music | Ja |
| Deezer | Ja |
| SoundCloud | Ja |
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| TuneIn | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| 4K UHD Upscale | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Ultra HD 4K Blu-ray-speler met Dolby Atmos, Dolby Vision, geavanceerde HCX-processor en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor een levensechte filmervaring

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Highspeed HDMI-kabel ondersteunt alle actuele standaards zoals 4K 3D bij 50/60p en 8K transmissie

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Bananenstekker

Statief van K&M voor compacte hifi-speakers

Paar statievenvan K&M voor compacte hifi-statieven

Hoogwaardige wandbeugel voor compacte luidsprekers met M6 schroefdraad in de basisplaat

Zijpanelen met geïntegreerde poot voor de subwoofer T 8

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing

Hifi platenspeler met riemaandrijving, voor lp's en singles, elektronische 33/45 omschakeling

Full HD beamer voor haarscherpe beelden

Topklasse 4K UHD LED projector met professionele lichtintensiteit (3.200 ANSI lumen) en geïntegreerde Android TV

Tovert iedere Teufel home cinema set om tot Dolby Atmos systeem met 3D sound.

Set bestaande uit 1 x zender & 1 x receiver voor draadloze HDMI signaaloverdracht (audio/video) tot 30 meter (zichtlijn)

Bluetooth audio transmitter en receiver van hoge kwaliteit, geschikt voor alle Teufel bluetooth koptelefoons, complete audiosystemen en soundbars

Voor de audioweergave van een tv HDMI-ARC of een HDMI-bron als Apple tv, Fire tv, pc die je aan een HDMI input aansluit

Transmitter voor een draadloze geluidsoverdracht van je subwoofersignaal

Hoes voor de T 8 subwoofer