

5,0 m Cordial XLR-Kabel
Superieure XLR-verbindingskabel van Cordial
De ROCKSTER is onbetwist de krachtigste portable speaker ter wereld. Park, plein of tuinfeest – de ROCKSTER drukt zijn geluidsstempel op ieder feest. Hij is tenslotte de sterkste bluetooth speaker ter wereld – just so you know.
Alle technologieën op een rij
Zijn voorganger werd al goed ontvangen door de vakpers en onze klanten. Nu hebben we er nog een schepje bovenop gedaan. Dit zijn de updates van het ultieme feestsbeest.
De ROCKSTER is eigenlijk een PA-systeem. Zo klinkt hij niet. Want harde hoge tonen, een onzuivere bass en verschillende klankkleuren kent hij niet. Onze soundengineers in Berlijn zijn namelijk niet alleen verantwoordelijk voor de ROCKSTER, maar ook voor high end speakers als de Definion maar ook de Ultima.
De ROCKSTER heeft een geïntegreerd 2-kanaals dj-mengpaneel met een 3-bands klankregelaar, crossfader, pre-listening functie en bronselectie voor ieder kanaal. Gewoon twee smartphones of mp3-players aansluiten voor een chille mix met relaxte overgangen. Een stabiele cover beschermt het mengpaneel.
Jij wilt het niet en ook je vrienden vinden het maar wat irritant. Toch: als Jeroen z'n nieuwe track met gitaar en microfoon ten beste wil geven, dan kan hij dat nu. De ROCKSTER heeft voor zowel microfoon als gitaar een ingang, ook als die voorzien zijn van aparte reverb en/of limiter. Play it again, Jeroen.
Onze producten garanderen een zuivere, stabiele bluetooth verbinding bij een gering stroomverbruik. Het bereik bedraagt minstens 10 meter.
Stream muziek, film en games van je telefoon, tablet, notebook, pc of Mac.
Het maakt niet uit welk besturingssysteem je gebruikt.
Videogeluid van bijvoorbeeld Youtube of andere apps en games is natuurlijk lipsync.
Bluetooth garandeert een draadloze verbinding met een minimaal stroomverbruik. Videogeluid wordt lip sync weergegeven. De aptX-codec biedt cd-achtige kwaliteit. AptX is nog niet beschikbaar voor iOS.
De ROCKSTER heeft maar liefst 2 bluetooth inputs. Zo kunnen twee partypeeps de ROCKSTER draadloos gebruiken en de dansvloer met partysounds vullen. Een van jullie zoekt de songs uit, de ander speelt ze af. De aptX®-codec garandeert een draadloze verbinding in cd-kwaliteit tot een afstand van 10 meter. Be a dj for a night!
De ROCKSTER kan op drie manieren spelen.
Met twee ROCKSTERs maak je een heuse stereoset. Voor een oorverdovend goede sound, in true stereo. Hoe? Gewoon twee speakers koppelen met een XLR kabel.
Deze AGM-accu is een extreem krachtige energiebron die je ROCKSTER de nodige power geeft. Samen met de originele accu kun je dubbel zo lang doorfeesten.
De accu is extreem duurzaam en onderhoudsarm. Een beschermende glasvezelvlieslaag voorkomt dat elektrolyt, een vloeistof in de batterij, eruit kan lekken – no matter what!
Een online handleiding voor het wisselen van de accu vind je hier: guide.
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.
"Teufel Rockster - voor de grote feesten"
Beoordeling: 7,8 (goed)
De ROCKSTER haalde de 2e plaats in een vergelijkende test met 20 bluetooth speakers
NB heeft betrekking op voorganger ROCKSTER 2016
De beste partybox met 4,5 van 5 sterren
"Geen poespas, geen discolampjes; gewoon een imposant zwart gevaarte waar je desgewenst op kunt zitten"
De overtreffende trap in alles (gewicht, prijs en geluid) is een oudgediende van Teufel, de Rockster. Geen twaalf kilogram zoals de Sony, maar bijna 32. De Duitsers prijzen hun ‘podiumbeest’ aan als ‘de luidste mobiele luidspreker’ op de markt. En luid is-ie. Zonder overdrijven laat de Rockster de ramen in de sponningen trillen. Als-ie buiten staat, kunnen buurtgenoten van vele straten verder meegenieten. Het is Duitse degelijkheid die de klok slaat. Geen poespas, geen discolampjes; gewoon een imposant zwart gevaarte waar je desgewenst op kunt zitten. Dankzij een flinke batterij komt het buitenfestival gevoel binnen handbereik. De Rockster houdt het daarmee met gemak een heel feest uit, inclusief afterparty. Ook handig: je kunt twee smartphones tegelijk verbinden om vervolgens via het mengpaneel goede sier te maken als dj."
"De speakers staan als een huis"
"GOLDEN COMPUTER Best Product 2015 Category Sound"
De award heeft betrekking op de voorganger ROCKSTER 2016
Bekroond: ROCKSTER
We zijn trots op de award "Best Product" voor de ROCKSTER in de categorie Sound van de GOLDEN COMPUTER.
"De Rockster is het podiumbeest onder de bluetooth speakers"
"uitstekend dynamisch geluid"
5 |
|
105 |
4 |
|
14 |
3 |
|
0 |
2 |
|
1 |
1 |
|
0 |