
Universele wandbeugel AC 3500 SM
Wandbeugel voor micro luidsprekers


Aansturingsapparaat voor actieve 5.1 multimedia luidsprekersets. Geïntegreerde Dolby/dts-decoder. Ingangen voor acht apparaten. Afstandsbediening.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 23,5 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Diepte | 13,5 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Cinch-ingang 5.1 | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dwarsdoorsnede | 1 mm² |

Voor zijn compacte grootte presteert de microsatelliet CE 10 FCR verbazingwekkend goed. Dankzij een hoogwaarde chassis met 80 mm diameter en een actieve filtering door de subwoofer-versterker is hij in staat, het complete frequentiebereik tussen midrange en tweeter zonder gaten, onverkleurd en in vol volume weer te geven. De gebogen voorkant zorgt voor een betere afstraling ten opzichte van de huidig aanwezige conventionele constructies.
Het akoestisch transparante voorzetje van het 9x9 centimeter kleine geluidswonder is zwevend gemonteerd. Dit voorzetje is echter ook af te nemen voor een 'open' werking. Voordeel van het voorzetje: minimalisering van zijreflecties. Een gebogen voorzetje heeft ten opzichte van de huidige constructies een beter afstraalvermogen.
Het bijpassende voetstuk dat bij levering is inbegrepen zorgt voor optimale plaatsingsmogelijkheden op het bureau of in de kast. De kleine kubus kan ook met de optionele wandbeugel Shortlock aan de muur worden bevestigd en dan horizontaal of verticaal worden gedraaid. Alternatief is het extra verkrijgbare statief M 50 P.
De CE 10 FCR is alleen als onderdeel van een set verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 9,8 cm |
| Gewicht | 0,43 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Veerklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | ABS Kunststof |
| Afwerking behuizing | Lak, hoogglans |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 0,5 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Fullrange speaker (aantal per speaker) | 1 |
| Fullrange speaker (diameter) | 80 mm |
| Fullrange speaker (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 50 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 83 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 180 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

"Overtuigende geluidskwaliteit"


'Heus multitalent'



'Werkt geweldig!'


"Wanneer je een vermogend 5.1-luidsprekersysteem zoekt, is de Concept E 200 zeker te overwegen"



Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.