
Stereo-Cinch-Kabel 3.0m - C7030A
Verbindingskabel cinch stereo 0,5 m




Maakt van de Kombo 42 receiver een muziek streamend systeem via bluetooth
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Diepte | 5,5 cm |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 27,5 cm |
| Hoogte | 13,5 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht | 5,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Koptelefoon uitgang 6,3mm | 1 |
| Subwoofer uitgang | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| High Level luidspreker-uitgangen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Maximaal verbruik | 120 W |
| Stroomkabel vast | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 40 W |
| Equalizer | Ja |
| Versterker-configuratie | 2.1 |
| Versterker - technologie | Class AB |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Uitschakel automatiek | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AM | Ja |
| FM | Ja |
| RDS | Ja |
| Aantal presetzenders | 40 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| CD-Audio | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.