
Spikes voor vloerstaanders AC 8544 BA
Spikes voor vloerstaande luidsprekers van Teufel

If you like powerful sound and want to discover new music every day - get it all with the Ultima 40 streaming.

De Connector verbindt je bestaande stereo- of home cinema installatie met het Teufel-systeem en maakt wifi streaming en internetmuziekdiensten beschikbaar. Hij zendt muziek uit het web of je muziekverzameling van de meest uiteenlopende bronnen (bijv. internet, pc, externe harde schrijf, USB-stick) direct naar je installatie.
Het apparaat ontvangt audiosignalen van je installatie, encodeert deze in 'real time' en stelt ze in je netwerk beschikbaar. Dit gebeurt met de 24bit/96kHz Cirrus Logic digitaal/analoog-omzetter die een extreem lage ruisfactor heeft en voor draadloze overdracht van je muziekdata zonder dataverlies zorgt. Je kunt de Connector met de Raumfeld Controller of UpnP-control point aansturen (bijv. Windows Media Player 12). Alle setup-instellingen worden automatisch met een druk op de knop overgedragen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Internetradio | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 17,2 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Diepte | 12,7 cm |
| Gewicht | 0,29 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| LAN | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| Wifi | Ja |
| Digitale uitgang optisch | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AAC | Ja |
| FLAC | Ja |
| MP3 | Ja |
| OGG | Ja |
| WAV | Ja |
| Apple Lossless | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Multiroom | Ja |
| 10/100-Mbit/s Ethernet | Ja |
| Wifi-standaard | 802.11b/g/n |
| Infrastructuurmodus | Ja |
| Wifi-beveiliging | WPA, WPA2 |
| Maximaal aantal nummers | 150000 |

Vloerstaande luidspreker van hifi-klasse. Krachtig geluid bij de beste prijs-kwaliteitverhouding. Rijke basweergave door 2x 165 mm woofer. 3-kanaalsopbouw met 4 luidsprekers. Hoge belastbaarheid van 200 Watt. De behuizing is verstevigd met stutten waardoor vibraties bij hoge volumes niet plaatsvinden. Aanbevolen voor ruimtes tot 35 m².
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 106 cm |
| Diepte | 32,7 cm |
| Gewicht | 20,3 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Bi-amping / bi-wiring | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 52 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 165 mm |
| Mid range (materiaal) | Kevlar/glasvezel |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 165 mm |
| Woofer (materiaal) | Glasvezelmembraan-cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 120 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 45 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 200 W |
| Maximale geluidsdruk | 108 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 650 / 2600 Hz |

'... fatsoenlijke kwaliteit voor een erg lage prijs'


"Aansluiten en activeren is kinderspel"


Snel en eenvoudig


Een aanrader voor wie de stap naar audiostreaming nog niet heeft gemaakt


'Diegene die naast bedieningscomfort ook een maximale geluidskwaliteit eisen bij multi-room, moeten zeker eens een kijkje nemen bij Raumfeld'


'Kooptip'


Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.