
Level Converter AC 5011 AP
Spanningstransformator


| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 3,2 cm |
| Diepte | 8,6 cm |
| Gewicht | 0,15 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 100 - 240 V |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 80 W |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 60 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |

Het installeren is echt zo gepiept

Goed, praktisch en eenvoudig

Prima oplossing


'Zeer goed'



'Probleemloze, vermogende draadloze oplossing met flexibele mogelijkheden'


Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.