
Universele wandbeugel AC 3500 SM
Wandbeugel voor micro luidsprekers


Deze geluidsbol is geen gimmick. De MO 3 GCR is een volwaardige home cinema-satelliet. Hier in de vorm van een kleine bol.
De robuuste, optisch gracieuze stalen behuizing is de basis voor een fantastische volbereik chassis met een diameter van 80 mm. Deze high tech luidspreker is in zijn eentje ertoe in staat het complete frequentiebereik van 120 tot 20.000 Hz te laten horen. Hiervoor zijn de extreem lichte NAWI-cellulose-membraan, het vervormingsarme neodymium magneetsysteem en de technische kunstgreep om de gestoffeerde kap als tweeter te laten fungeren verantwoordelijk.
De vorm van een bol is akoestisch bezien erg voordelig, omdat zo het breken van het geluid - zoals bij een hoekige behuizing - wordt geminimaliseerd. De MO 3 FCR schittert op akoestische wijze dankzij een uitgesproken ruimtelijkheid dankzij de gelijkmatige geluidsuitstraling en een verbluffend goede spraakweergave. Dit omdat bij een 1-kanaals systeem geen scheiding is tussen hoge en middentonen.
Omdat de constructie meerdere ventilatiemogelijkheden heeft, is het chassis belastbaar genoeg om ruimtes tot 20 m² met geluid te vullen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Diepte | 13,5 cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 50 W |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 70 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

Deze subwoofer is een kleine verschijning, maar groots in geluid. Deze ultra compacte subwoofer in bijna vierkante vorm maakt indruk met een kurkdroge bas met een zeer volwassen sterkte.
De door een 150 Watt versterker aangestuurde 200 mm elastische woofer werkt in een behuizing met een volume van 10 liter. Het resultaat: impulsieve, scherpe en heldere basweergave.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 28 cm |
| Hoogte | 26,5 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Gewicht | 8,9 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Ingangsvolumeregelaar | Analoog |
| Phaseregelaar | Analoog |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 110 W |
| Vermogen versterker: subwoofer | 150 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Opbouw behuizing | gesloten |

'Deze biljartballen leveren uitstekende surround sound!'


'Design luidsprekers Teufel Motiv 3: een rond geheel'



'Design-soundexpert uit Berlijn'

Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.