
CONSONO 35 Mk3
Klassieke home cinema-set met micro satellietspeakers

De nieuwe, speelklare CONCEPT-serie heeft een geoptimaliseerde AV-receiver in de subwoofer. Hiermee bespaar je op extra componenten en geniet je van een krachtige, indrukwekkende surround sound voor games, films en muziek: op de tv of direct op de pc.



De CS 35 FR heeft een 19 mm tweeter en een dubbel midrange chassis (2x 80 mm). Het grote membraanoppervlak waarborgt een potentieel hogere dynamiek en een ronder klankbeeld. Het hoge netto-resultaat van 88dB/w/m zorgt voor een maximum aan volume. De luidspreker is zowel staand als liggend te gebruiken. Hij kan aan de muur worden bevestigd of kan met een passende houder naar de luisterplek worden opgesteld.
De CS 35 FR Mk3 is niet los te verkrijgen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 22,6 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | Structuur kunststof |
| Afwerking behuizing | Voor stof ongevoelige lak, mat |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 180 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3400 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |

De center komt akoestisch overeen met de CS 35 FCR Mk3 satelliet, maar is als lengteformaat ontworpen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 22,6 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | Structuur kunststof |
| Afwerking behuizing | Voor stof ongevoelige lak, mat |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 180 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3400 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 24,5 cm |
| Hoogte | 49,1 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht | 11,85 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AUX | Ja |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Minijack ingang 3,5mm | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Veerklemmen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth 5.0 | Ja |
| Bluetooth AAC | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 1 |
| High Level luidspreker-uitgangen | 5 |
| 5.1 USB-geluidskaart | Ja |
| HDMI ARC CEC | Ja |
| USB C | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Dynamore® | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Maximaal verbruik | 295 W |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 35 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 120 W |
| Equalizer | Ja |
| Versterker-configuratie | 5.1 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Audio digitaal-analoog converter | 24 Bit, Texas Instruments |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Afstandsbediening | Infrarood |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 33 Hz |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 200 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 33 - 150 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 102 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Mac OS | Ja |
| Microsoft | Ja |
Veel klanten prijzen het heldere, dynamische geluid en de krachtige bas die zorgen voor een meeslepende weergave van films, games en muziek. De eenvoudige installatie (HDMI ARC, bluetooth/USB), de solide bouwkwaliteit en het compacte 5.1-concept met versterker in de subwoofer, waardoor een receiver overbodig wordt, zijn vaak genoemd. Veel mensen benadrukken ook de goede prijs-kwaliteitverhouding en de automatische inschakelfunctie.
AI-gegenereerd op basis van tekst uit onze klantbeoordelingen
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.

Subwoofer en AV-receiver in één

(...)''Al met al levert de Teufel CONSONO 35 CONCEPT Surround Power Edition 5.1-set flink wat geluid met een behoorlijke kwaliteit, dankzij de indrukwekkende subwoofer en speakers (zowel qua formaat als geluid). De set komt vooral bij films en games goed uit de verf.''

Hoe klinkt-ie? Nou – zoals je inmiddels wel weet zijn we best fan van Teufel

(...)''De Teufel Concept-serie is een geweldig concept, waarbij de subwoofer een extra versterker vervangt. Dat maakt het aansluiten en plaatsen van alle apparatuur een stuk makkelijker – zeker als je een strak en minimalistisch interieur naleeft. De Concept 8-subwoofer maakt indruk met zijn geluidskwaliteit en levert krachtige, heldere bassen. Daarmee krijgen je films, games en muziek een flinke boost.''

“Teufels concept werkt perfect!”

“Ik hou van de Consono 35 luidsprekers dankzij hun evenwichtige en speelse karakter. Ze leveren ook echt waar voor hun compacte formaat: zelfs op hogere niveaus blijft het geluid zuiver en levendig. Maar het was de bas die echt indruk op me maakte. De Concept 8 produceert al zo'n diepe en precieze brom dat het een waar genot is. Maar de druk van zijn grote broer tovert een grote grijns op mijn gezicht. Er is hier meer vermogen dan menig flatgebouw aankan. Uiteindelijk is het de beschikbare ruimte die bepaalt welke opstelling mogelijk is. Qua prijs-prestatieverhouding zijn beide configuraties absoluut top. Het concept van Teufel werkt perfect!”
Opmerking: Citaten hebben betrekking op CONSONO 35, CONCEPT 8 en CONCEPT 12 uit een gezamenlijke test op gameswelt.de

“... Soundbarvervanger met krachtige subwoofer en AV-receiverfuncties.”

“Voor minder dan € 1.000 levert Teufel een soundbarvervanger met de Concept 8 en bijpassende luidsprekers, inclusief een krachtige subwoofer en AV-receiverfuncties.”

Een uitstekende prijs-prestatieverhouding

De Concept 8 subwoofer biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, vooral in combinatie met de Consono 25 satellietluidsprekers. De bas is diep en krachtig en vult gemakkelijk ruimtes tot 40 vierkante meter. De afwerking is van een hoog niveau en er zijn veel aansluitmogelijkheden. Dankzij het compacte formaat past hij ook gemakkelijk onder je bureau of in je woonkamer.
Opmerking: citaten verwijzen naar Teufel CONCEPT 8 uit een testrapport van CONCEPT 8 en CONCEPT 12.
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Highspeed HDMI-kabel ondersteunt alle actuele standaards zoals 4K 3D bij 50/60p en 8K transmissie

Statief voor satelliet speakers

Hifi-statief voor CONSONO 35 (CS 35 FCR satellietspeakers) en CUBYCON (CUB 2 FR 15 en CUB 2 C 15)

Hoogwaardige tafelpoten van hifi-kwaliteit geschikt voor de satellietluidsprekers van CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) en EFFEKT 2

Wandbeugel voor micro luidsprekers

Shure BLX24/PG58-S8 draadloos systeem bestaande uit Shure PG58 microfoon met direct aangesloten BLX2 zender en BLX4 ontvanger voor draadloze microfoonsignaaloverdracht tot 90 meter, geschikt voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers.

Volautomatische platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Volautomatische hifi-platenspeler Pro-Ject A 1.2 met snaaraandrijving en elektronische 33/45 RPM-schakeling

Luidsprekerkabels 2 x 1,0 mm²

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.

4-voudige HDMI-switch voor de aansluiting van een soundbar via HDMIeARC aan drie HDMI-bronnen en tv, beamer of monitor

Voor de audioweergave van een tv HDMI-ARC of een HDMI-bron als Apple tv, Fire tv, pc die je aan een HDMI input aansluit

Geavanceerd gaming-toetsenbord met zeer robuuste Doubleshot ABS-toetsen in QWERTY-layout, slijtvaste print, bedraad

Top draadloze bluetooth gamingmuis met veel instelbare verlichtingsfuncties, geoptimaliseerd voor rechtshandigen

Top professionele e-sports muis, geoptimaliseerd voor rechtshandige gebruikers

Hoogwaardige Teufel poster in DIN A1 formaat (ca. 590 x 840 mm)

Hoogwaardige Teufel poster in DIN A1 formaat (ca. 590 x 840 mm)

Hoogwaardige Teufel poster in DIN A1 formaat (ca. 590 x 840 mm)