
Universele wandbeugel AC 3500 SM
Wandbeugel voor micro luidsprekers


De Concept E 300 SW komt in de Concept E-serie na de 200 SW. De technische basis van beide modellen is identiek. Toch is de CE 300 SW zorgvuldig op het samenspel met de hoogwaardige 2-kanaals-satellieten van de Concept E 300 set geoptimaliseerd. Verder geldt ook hier dat de Concept E 300 SW met 300 Watt vermogen op zes kanalen tot de absolute topklasse van de multimedia subwoofers behoort.
Via de regelaars aan de voorkant van de subwoofer zijn de belangrijkste aspecten (volume, bas, power) te regelen. De aan de achterkant aanwezige 5.1 cinch-aansluitingen zijn te verbinden met surround-geluidskaarten of alle mogelijke stereobronnen.
De ook hier aan de zijkant gemonteerde woofer heeft een diameter van 250 mm, wat een belangrijk aandeel aan het volle geluid van deze basmeester heeft. Een basreflexafstemming heeft in combinatie met de ruim gedimensioneerde behuizing haar aandeel in het totaalgeluid. Geen wonder, de onderste grensfrequentie ligt bij 36 Hz (– 3dB). Daarbij wordt zelfs menig home cinema-woofer bleek.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 50,2 cm |
| Diepte | 46,8 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 220 - 240 V |
| Maximaal verbruik | 450 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | T3.15AL250V |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 1,9 W |
| Bass boost/EQ | Basregelaar |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 100 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 30 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 150 W |
| Versterker-configuratie | 5.1 |
| Versterker - technologie | Class AB, IC type |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 36 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 39 L |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Luidsprekerkabelklemmen |
| Cinch-ingang 5.1 | 1 |

De compacte satelliet CE 20 FCR iseen prestatiegerichte multimedia-luidspreker. Alhoewel hij klein is, blinkt de micro-luidspreker uit door een omvattende, heldere en krachtige weergave van alle midden- en hoge frequenties. In de 9x12,5 cm grote behuizing verstopt zich achter een afneembaar, zwevend gemonteerd voorzetje, een volwassen 2-kanaalssysteem met 80 mm midrange chassis en 19 mm tweeter. Een zorgvuldig aangepaste frequentietak zorgt voor een stemmig samenspel van deze componenten. De gebogen voorkant heeft ten opzichte van conventionele constructies een beter afstraalvermogen.
Aangesloten met de actieve filtering door de meerkanaals-versterker van de subwoofer wordt een uitzonderlijk lineair frequentieverloop bereikt, dat nieuwe standaards in het bereik van de multimedia-luidsprekers markeert.
De CE 20 FCR heeft een passend voetstuk dat bij levering is inbegrepen, maar kan ook met de optioneel te verkrijgen wandbeugel Shortlock aan de muur worden bevestigd en dan horizontaal of verticaal worden gedraaid. Alternatief is het extra verkrijgbare statief M 50 P.
De CE 20 FCR is alleen als onderdeel van een set verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 12,5 cm |
| Diepte | 9,8 cm |
| Gewicht | 0,53 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Luidsprekerkabelklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | ABS Kunststof |
| Afwerking behuizing | Lak, hoogglans |
| Netto volume | 0,7 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

Aansturingsapparaat voor actieve 5.1 multimedia luidsprekersets. Geïntegreerde Dolby/dts-decoder. Ingangen voor acht apparaten. Afstandsbediening.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 23,5 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Diepte | 13,5 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Cinch-ingang 5.1 | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dwarsdoorsnede | 1 mm² |

Aantrekkelijk geprijsde, complete kabelset voor de verbinding met een 5.1 multimedia luidsprekerset met een decoderstation of een Dvd-speler met analoge uitgangen. De luidsprekerkabel volstaat doorgaans voor een Pc-werkplek.
Alleen de luidsprekerkabel verschilt in de beide uitvoeringen:
AC 2015 WS is 20 meter lang met 0,75 mm², AC 3015 WS daarentegen is 30 meter met 1,5 mm² dikte.
Het pakket bestaat uit:

Voordelig geprijsde stereo cinchkabel voor analoge verbinding van Teufel multimedia sets met signaalbronnen of stuurapparaten, bijv. Dvd-speler, spelcomputer, TV, videorecorder of decoderstation. Voor een 2.1 luidsprekerset heb je 1 kabel nodig. Voor een 5.1 luidsprekerset heb je normaal gesproken 3 van deze kabels nodig.

2-aderige standaard luidsprekerkabel met grotere doorsnede van 1,5 mm². Wanneer hogere eisen aan de weergave kwaliteit worden gesteld of lengtes van meer dan 5 meter overbrugd moeten worden gebruik je deze kabel. De pluspool is gekenmerkt.
Voor vele gebruiksdoeleinden geschikt, vooral voor multimediasystemen en home cinema sets. In twee lengtes verkrijgbaar.


'Aanrader!'


'Teufel heeft het groots aangepakt en biedt een vol pakket voor een faire prijs aan'



'Niet verder kijken dan de Concept E 300'


'Heus multitalent'



'Qua geluid een droom van een pc-luidsprekerset voor gamers en filmfans'



'Werkt geweldig!'




'Eerste klas luidsprekers'

Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.