
Subwooferkabel 5.0m - C3550W
Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono


De subwoofer van de Cinebar 52 THX rondt de weergave naar beneden af. Dankzij de extreem krachtige bassen wordt een frequentiebereik 35 HZ behaald! De aanwezigheid van de subwoofer garandeert een weergave-niveau dat met gangbare home cinema installaties is te vergelijken.
De ingebouwde versterker realiseert 320 Watt vermogen. Hij stuur een 250 mm grootte woofer aan, dat zich in een optmaal aangepaste basreflex-behuizing bevindt.
Ruimtes tot 35 m² kunnen met deze woofer van geluid worden voorzien. Dankzij de Auto On schakelaar is een stroombesparende standby-modus mogelijk.
De CB 52 SW is alleen in de combinatie Cinebar 52 verkrijgbaar. Hij kan niet apart worden besteld.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 31 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht | 17,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | 1,6 A |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 150 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 250 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 35 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 35 - 120 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 101 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.