
Advantage C3535S 5.1 home cinema cable-set 30 m²
5.1 kabelset home cinema voor ruimten tot 30 m²


De actieve subwoofer M 4500 SW heeft dankzij zijn staande vorm met een klein oppervlak weinig ruimte nodig. Technisch bezien is het een powerblock met een extra krachtig vermogen van 250 Watt en de hoogwaardigste neodym magneten die we op de markt konden inkopen.
De meetbare waarden vinden hun oorsprong in een adembenemende dynamiek met voldoende reserves, die je hem niet zou toevertrouwen. Diepe bassen lijkt hij uit de kelder te halen en wanneer je wilt kun je een complete kudde van wilde leeuwen zeer authentiek door de woonkamer laten brullen.
Let op: de afgebeelde spikes zijn accessoires en moeten los worden bijbesteld.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 32,8 cm |
| Hoogte | 46,2 cm |
| Diepte | 31,8 cm |
| Gewicht | 15,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Frequentieregelaar (bereik) | 40 - 240 Hz |
| Volumeregelaar | Analoog |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 250 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 350 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

De extreem compacte satellieten M 450 FCR zijn perfect geschikt voor het gebruik bij een home cinema: De massieve kleine center, Front- en Rear-luidsprekers nemen elke opgave met volle tevredenheid aan.
De THX-ontleende D'Appolito-opbouw zorgt voor een breed hoorveld met extreme precisie voor detail. Heel belangrijk voor de spraakweergave.
De identieke luidsprekers in micro lengteformaat presenteren zich in een terughoudende optiek met hun behuizing in kersenhoutkleur. Door de compacte behuizing en hun onopvallende verschijning zijn ze optisch nooit op de voorgrond, maar nemen ze mooier wonen bewust in ogenschouw.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 31 cm |
| Hoogte | 17,5 cm |
| Diepte | 9 cm |
| Gewicht | 2,75 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 28 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 90 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Polypropyleen |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 120 W |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 170 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Opbouw behuizing | gesloten |

'Onbetwist de nummer 1


'Buitengewoon akoestische prestatie in elegant design'



'Er kan maar één de winnaar zijn...'


Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Bananenstekker

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing