
15m luidsprekerkabel 2.5mm² - C2515S
Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 14px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: auto; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(255, 255, 255); display: inline !important; float: none;">De Kombo 42 XBE is een mini stereo installatie met aparte actieve subwoofer, speciaal voor de fans van lage tonen.</span>

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 27,5 cm |
| Hoogte | 13,5 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht | 5,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Koptelefoon uitgang 6,3mm | 1 |
| Subwoofer uitgang | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| USB 2.0 | Ja |
| High Level luidspreker-uitgangen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Display | Ja |
| Maximaal verbruik | 120 W |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Vermogen versterker: satellieten | 40 W |
| Versterker - technologie | Class AB |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FM | Ja |
| RDS | Ja |
| AM | Ja |

De actieve subwoofer US 2108/1 SW met 24 liter inhoud en 14 kg maakt (in)druk en is een onmisbaar element in de surround set voor optimaal bioscoopgeluid bij jou thuis.
Door het compacte formaat neemt de subwoofer weinig ruimte in beslag. Ondanks de slanke vorm is de subwoofer toch in het bezit van een krachtige en grote 200 mm woofer, waardoor de US 2108/1 SW qua performance ver boven andere subwoofers in dezelfde prijsklasse stijgt. Dankzij een versterker met 100 Watt vermogen, heeft de US 2108/1 SW een ongelooflijke basweergave die tot 45 Hz (-3 dB) gaat. Een interne limiter beschermt de subwoofer voor overbelasting en verstoringen.
Aan de achterkant bevinden zich een phasenschakelaar en mono-cinch aansluitingen voor directe verbinding met een home cinema AV-receiver. De Auto Level-Switch, met drie standen, zorgt voor de optimale aanpassing van verschillende uitgangsvolumes bij diverse AV-receivers.
Optisch gezien is de US 2108/1 SW tijdloos en perfect voor elke woonkamer. Door zijn strak vormgegeven en discrete vormen met moderne hoogglanslak en ronde hoeken, past deze subwoofer in elke woonkamer. De Downwire techniek, de basreflexpoort aan de onderkant en de speciale inkeping aan de achterkant, zorgt voor probleemloze positionering tegen de wand. Vier resonantiedempers waarborgen een stabiele positionering en een ontkoppeling van de vloer.
De US 2108/1 SW is alleen als component van een Teufel-set verkrijgbaar. Hij kan niet apart worden besteld.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 28 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 28 cm |
| Gewicht | 13,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V AC / 50 Hz V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 250 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | 0 / 180° |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 100 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 120 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 40 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 24 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 200 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 40 - 250 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 250 W |
| Maximale geluidsdruk | 109 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Compacte luidspreker van hifi-klasse. Teufel-geluid in de kast, aan de muur, op een statief. Goede basweergave dankzij 165 mm midrange driver. 2-kanaals opbouw met 25 mm tweeter. Hoge belastbaarheid van 80 Watt. Aanbevolen voor ruimtes tot 25 m².
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 33,5 cm |
| Diepte | 24 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 30 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 10 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 165 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Kevlar/glasvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 50 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 70 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 80 W |
| Maximale geluidsdruk | 104 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 2600 Hz |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Lengte kabel | 2,5 m |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Bananenstekker

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing

Wireless set met transmitter en receiver: stream je subwoofer geluid geheel draadloos

Spanningstransformator