
USB-C oplader 60 W
Universele 60 W snellader met twee poorten (USB-C 60 W / USB 7,5 W), ideaal voor koptelefoons, laptops en andere USB-C-apparaten tot 60 W

De ROCKSTER GO 2 in een dubbelpack: verbind beide bluetooth-speakers tegelijk met je smartphone en geniet van je muziek in synchroon stereo voor een nog breder geluid en meer volume. Bovendien bespaar je op verzendkosten in vergelijking met losse aankopen.






Compacte, waterdichte bluetooth stereobox met krachtige sound voor elke gelegenheid
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Diepte | 6 cm |
| Gewicht | 0,735 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Android | Ja |
| iOS | Ja |
| Microsoft | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Looptijd bij normaal volume | 15 h |
| Type batterij | Lithium-ion |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 8 W |
| Versterker-configuratie | 2.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Uitschakel automatiek | Ja |
| Looptijd bij normaal volume (Eco-Modus) | 28 h |
| Google Fast Pair | Ja |
| Maximaal oplaadvermogen | 13,5 W |
| Minimaal oplaadvermogen | 2,5 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Afwerking behuizing | Mat, rubber |
| Netto volume | 0,6 L |
| Fullrange speaker (aantal per speaker) | 2 |
| Fullrange speaker (diameter) | 50 mm |
| Fullrange speaker (materiaal) | Aluminium |
| Passief membraan (aantal per speaker) | 1 |
| Frequentiebereik van/tot | 60 - 20000 Hz |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Stof & water gecertificeerde bescherming volgens IP67 | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| 2.0 USB-geluidskaart | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth AAC | Ja |
| USB C | Ja |
| USB-C geluidskaart | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dynamore® | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Teufel Go app | Ja |
Veel klanten prijzen de krachtige, gebalanceerde klank en de sterke bas, vooral in stereomodus. Ze zijn enthousiast over de lange batterijduur en de robuuste, waterdichte behuizing, en noemen ook vaak het compacte, draagbare ontwerp met statiefschroefdraad en draagband. Sommige gebruikers merken op dat het koppelen van twee luidsprekers soms omslachtig verloopt.
AI-gegenereerd op basis van tekst uit onze klantbeoordelingen
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.

Score: 8,5 van 10

De Teufel Rockster Go 2 is een compacte bluetoothspeaker die niet misstaat tijdens een dagje uit. Dankzij het stof- en waterdichte omhulsel kun je hem ook veilig naast het water gebruiken. En met de grotere accu gaat het muziekmonster langer mee dan z’n voorganger.

Zilver

een prima oplossing is voor iedereen die zoekt naar een robuuste speaker in deze prijsklasse

Het is een blijvertje

Het geluid is mooi rond en vol maar niet overdadig aanwezig.

Wat ik echt leuk vind aan Teufel's Rockster Go 2 is de veelzijdigheid als buitengadget om mee te nemen.


All-round eersteklas bluetooth-luidspreker met verbazingwekkend geluid


[...] Met een nette afwerking, een onberispelijke materiaalkwaliteit, moderne functies en een echt goed geluid is het als het ware een aanrader "voor elke situatie". De afmetingen zorgen ervoor dat je hem praktisch overal mee naartoe kunt nemen, [...]. Hij staat altijd op de juiste plek en maakt indruk met zijn doordachte totaalconcept.
All-round eersteklas bluetooth-luidspreker met verbazingwekkend geluid

Een betrouwbare metgezel voor elke gelegenheid


De Teufel Rockster Go 2 maakt indruk met zijn robuuste ontwerp, lange batterijduur en uitstekende geluidskwaliteit. Op reis, op outdooravontuur of gewoon thuis, deze speaker is een betrouwbare metgezel voor elke gelegenheid.

Zichtbaar en vooral hoorbaar verbeterd.




Met de Rockster Go 2 heeft Teufel de bijna legendarische voorganger Rockster Go zichtbaar en vooral hoorbaar verbeterd. Wat de meeste indruk op ons maakte [...] was het rijke en krachtige geluid van de kleine speaker, dat dankzij de ingebouwde Dynamore DSP zelfs een opmerkelijk breed geluidsveld uit de handige bluetooth-luidspreker tovert. Als je thuis en vooral tijdens vrijetijdsactiviteiten buitenshuis niet zonder muziek kunt, is de nieuwe Teufel Rockster Go 2 de perfecte keuze!

Score: 9,3 van 10

Eerlijk gezegd is het een geweldig apparaat dat volledig voldoet aan de verwachtingen die de productbeschrijving op de officiële website bij mij had gewekt… en die waren hooggespannen!
Maar goed, als je hem koopt, wil ik je één ding vragen. Ken je dat gezegde: “Met grote kracht komt grote verantwoordelijkheid”? Als je deze luidspreker in het openbaar gebruikt, zet hem dan alsjeblieft niet op vol volume... want het geluid reikt behoorlijk ver!

Score:95 van 100

Zoals bijna alles in het leven verandert, hebben bedrijven als Teufel, synoniem voor audiokwaliteit voor wie hun naam voor het eerst in een recensie leest, het potentieel van dit soort producten ingezien. Ik zou het in één woord samenvatten: veelzijdigheid.
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen
Minimumleeftijd: 18 jaar. Je moet in Nederland , België, Frankrijk, Ierland, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Portugal of Spanje wonen. Gespreide betaling via Alma kan met een creditcard, betaalkaart of SEPA-domiciliëring, afhankelijk van het land.
Onder voorbehoud van kredietwaardigheidscontrole door Alma. Je betaalt het bedrag in 2 of 3 maandelijkse termijnen, afhankelijk van je keuze. Bij gespreide betaling via Alma betaalt de klant geen kosten. De effecctieve jaarlijkse rente van 0,00 % is van toepassing op kredietovereenkomsten die worden afgesloten in de periode tussen 14.05.2026 en 20.05.2026. De gespreide betaling met 0 % rente geldt uitsluitend voor geselecteerde goederen met een bestelwaarde tussen 99 euro en 5.000 euro en alleen voor transacties in euro. Het individuele maandbedrag voor je bestelling hangt af van de waarde van de producten en is te vinden op de desbetreffende productpagina's en in de Alma-checkout.
Kredietverstrekker: Alma SAS, 176 Avenue Charles de Gaulle, 92200 Neuilly-sur-Seine, Frankrijk. De veiligheid van betalingen is door Alma en haar serviceproviders gegarandeerd. Alle betalingen zijn beschermd door 3D Secure. Om in aanmerking te komen moeten klanten een geldige en geaccepteerde creditcard of bankpas als betalingsbron hebben, afhankelijk van het land, of Alma een SEPA-machtiging tot automatische incasso geven.
Meer informatie over betalen op afbetaling met Alma vind je hier: https://teufelaudio.nl/betaalmogelijkheden