
5.1 Home cinema kabelset 50m² "Performance" C4545S
5.1 kabelset home cinema Advantage 50 m²

Je zoekt een home cinema set voor je eigen thuisbioscoop. Dan wordt deze set gegarandeerd jouw nieuwste aanwinst. Simpelweg omdat dit hem is: krachtige home cinema speakers met THX certificaat, die een geluid produceren voor een kamergrootte tot wel 100 m² en zowel in hifi- als in home cinema gebruik fenomenaal goed klinken!

Ook de S 800 D THX Ultra 2 verrast met zijn hoge prestatievermogen bij afmetingen, die onopvallend in de woonkamer zijn onder te brengen. Een kleinere THX Ultra 2-cetertificeerde dipool is bij ons niet bekend.
De aan de muurzijde aangebrachte 130 mm woofer is bij de 3-kanaals luidsprekers voor de basfunderingen verantwoordelijk zodat ook de lage frequenties overtuigend in de achterruimte kunnen worden geïdentificeerd. Voor en achter stralen 100 mm grote mid range boxen en 25 mm tweeters het geluid af. Het direct in de richting van het publiek afgegeven geluid minimaliseert zich. Alleen de reflecties van de muren worden waargenomen. Het resultaat is dat de toehoorder zich in een ruimtelijk volledig open landschap bevindt. Iets wat direct stralende Rear-luidsprekers nooit in dezelfde mate kunnen produceren.
Ter voorkoming van verbuiging zijn de voorzetjes als kap gemaakt. Schroeven zijn niet nodig. Een geïntegreerde houder maakt montering van de dipolen (die altijd direct aan de muur moeten worden bevestigd) een stuk makkelijker. Om de luidsprekers te kantelen is wandbeugel AC 6500 SML nodig.

Nog niet eerder kon een fabrikant met één enkele 300 mm chassis in een woonkamervriendelijk gedimensioneerde behuizing (80 liter) aan de extreme THX Ultra 2-eisen voldoen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 54,8 cm |
| Diepte | 70 cm |
| Gewicht | 41,7 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V / 50 Hz V |
| Maximaal verbruik | 1200 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 60-220 Hz |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 500 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 650 W |
| Versterker - technologie | Class AB + DSP |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Full Range/Low Pass-schakelaar | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Lak, hoogglans |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 83,7 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

De compleet nieuw ontwikkelde Front-luidspreker van het System 8 THX Ultra 2 systeem verenigd twee eigenlijk tegenstrijdige dingen: klein, maar goed!
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 45,8 cm |
| Hoogte | 24,9 cm |
| Diepte | 19 cm |
| Gewicht | 8,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Screw terminals, gold plated |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF met aluminium-inlays |
| Afwerking behuizing | Lak, hoogglans |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 16,6 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 80 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Cellulose |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 150 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 92 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 80 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 200 W |
| Maximale geluidsdruk | 111 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 400 / 2500 Hz |

"Winnaar van de Video-lezerskeuze 2011"



'Compacte, akoestische top prestatie voor een spotprijs'



'Gegarandeerd spektakel'


'Bravo'

Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Bananenstekker

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing

Tovert iedere Teufel home cinema set om tot Dolby Atmos systeem met 3D sound.

Wireless set met transmitter en receiver: stream je subwoofer geluid geheel draadloos