
ROCKSTER Stereo-paar
Twee met voordeelprijs

De ROCKSTER is onbetwist de krachtigste portable speaker ter wereld. Park, plein of tuinfeest – de ROCKSTER drukt zijn geluidsstempel op ieder feest. Hij is tenslotte de sterkste bluetooth speaker ter wereld – just so you know.




| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Diepte | 47 cm |
| Gewicht | 31,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Koptelefoon uitgang 3,5mm | 1 |
| XLR uitgang | 2 |
| AUX | Ja |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Minijack ingang 6,3mm | 1 |
| Microfoon ingang | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Looptijd bij normaal volume | 8 h |
| Type batterij | Lood |
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Aansluiting voor externe accu | Ja |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Powerbank | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Dj-mengpaneel | Ja |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 450 W |
| Versterker-configuratie | 1.1 |
| Versterker - technologie | Class D/AB |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Kunststof, MDF |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Netto volume | 103 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Hoorntweeter |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 380 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 38 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 131,9 dB/1m |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Geluidsdruk (RMS) | 125 dB/1m |

Rockster Air 2 + Rockster showcase

Rockster Air 2: gewoon super goed. Rockster: De geluidskwaliteit van deze speaker is echt superieur

De sterkste portable speaker op de markt


De beste partybox met 4,5 van 5 sterren

Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Universele beschermhoes voor de ROCKSTER, ideaal voor transport en opslag.

Speciale kabel om de ROCKSTER en ROCKSTER AIR 2 met een auto-accu te verbinden

Superieure XLR-verbindingskabel van Cordial

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Zang- en spraakmicrofoon met uitstekende prijs/geluidsverhouding voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers

Kant en klare led-DMX-lichtinstallatie inclusief verstelbaar statief en IR-afstandsbediening

700-watt rookmachine met vlameffect voor vurige effecten op het podium

Professionele 4-kanaals DJ-controller voor rekordbox (iOS/Android) en Serato DJ Pro

Verbeterde opvolger van de award winnende ROCKSTER