
MOTIV® GO VOICE
Met spraakbesturing

De draagbare bluetooth-stereospeaker MOTIV® GO 2 heeft een gedetailleerde sound in een elegant jasje dat harmonieus in je wooninterieur past. Bij je eerste bakkie koffie s' ochtends of 's avonds lui op de bank – de MOTIV® GO 2 vult met sound en geluksmomenten.






| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,1 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Diepte | 6,5 cm |
| Gewicht | 0,89 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Android | Ja |
| iOS | Ja |
| Microsoft | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Looptijd bij normaal volume | 15 h |
| Type batterij | Lithium-ion |
| Standby-functie | Ja |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 20 W |
| Versterker - technologie | Class D |
| Google Fast Pair | Ja |
| Maximaal oplaadvermogen | 30 W |
| Minimaal oplaadvermogen | 7,5 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminium/kunststof/stof |
| Fullrange speaker (aantal per speaker) | 2 |
| Passief membraan (aantal per speaker) | 2 |
| Frequentiebereik van/tot | 60 - 20000 Hz |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Sproeiwaterdicht IPX5 | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth AAC | Ja |
| Bluetooth Multipoint | Ja |
| USB C | Ja |
| USB-C geluidskaart | Ja |
| Bluetooth 5.3 | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dynamore® | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | App |
| Teufel Go app | Ja |

Excellent Award

De Teufel Motiv Go 2 is een bluetoothspeaker met een praktisch formaat en goede accuduur. De dubbele midrange-drivers zorgen ervoor dat hij zeer volwassen klinkt en een stereogeluid biedt. Hij weet te overtuigen in de bassen en de midrange, maar in de hoge tonen schiet hij wat tekort. Dat je concessies moet doen bij zo’n compact apparaat is echter te begrijpen. Teufel zet met de Motiv Go 2 een interessant product neer dat een Excellent Award verdient.

„De Teufel MOTIV GO 2 behoudt het beste van het ontwerp van deze serie: elegantie en degelijkheid. De constructie wekt meteen vertrouwen zodra je hem in de hand neemt.”

„Teufel heeft een uitstekende luidspreker genomen en de zwakke punten ervan weggewerkt, waardoor hij nu voldoet aan de normen van de tweede helft van de jaren twintig. Als je op zoek bent naar een draagbare bluetooth-luidspreker die net zo goed klinkt als hij eruitziet, dan is de MOTIV GO 2 zonder twijfel een absolute aanrader.”

Score: 8,5 van 10

"(…) een robuuste behuizing en een hoge geluidskwaliteit (...) Overige pluspunten zijn de eenvoudige bediening, ruime accuduur en gebruiksvriendelijke smartphone-app.

een solide bluetoothspeaker

Ook de bekende Dynamore-technologie is weer aanwezig. Die moet het stereobeeld breder laten klinken dan je op basis van het formaat zou verwachten en doet dat dan ook direct. Een slimme toevoeging, zeker bij een compacte speaker als deze.
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Praktisch etui ter bescherming van de MOTIV® GO, MOTIV® GO 2 en MOTIV® GO VOICE

2-in-1: Powerbank met tot 18 W oplaadvermogen via USB Type C & draadloze oplader met tot 10 W oplaadvermogen

Universele 60 W snellader met twee poorten (USB-C 60 W / USB 7,5 W), ideaal voor koptelefoons, laptops en andere USB-C-apparaten tot 60 W