
Subwooferkabel 2.5m - C3525W
Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

The three 130mm bass drivers on this subwoofer provide an unrivalled, low-range bass with 33Hz (-3dB) low end frequency thanks to an integrated outer layer and optimal Klippel measuring technology. The subwoofer can be placed vertically or horizontally.

Krachtige slanke subwoofer met 150 Watt Class D eindversterker en drie 130 mm elastische woofers. De behuizing van de subwoofer is verstrerkt met extra steunbalken in de basreflex-afstemming. Opstelling kan desgewenst liggend of staand. Automatische aanschakeling. Stroomafname in standby minder dan 0,5 Watt. De laagste grenzfrequentie is 33 Hz (-3 dB).
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 49,6 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Gewicht | 15,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230V AC 50Hz V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 230 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 150 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 190 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 33 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 35 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 3 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Polypropyleen |
| Frequentiebereik van/tot | 33 - 250 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 108 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen