
Universele wandbeugel AC 7500 SM
Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing

De T 100 D is in zekere zin een dubbele luidspreker. Meteen twee tweeters en twee mid range woofers zijn in deze dipool verwerkt. Om de bijzondere geluidseffecten en een realistische ruimtelijkheid te creëren, stralen ze niet in een richting uit, maar tegelijkertijd naar voren en naar achteren. Hierdoor wordt het klankbeeld dankzij de extra reflecties aan de muren en plafond zeer diffuus en is daardoor niet meer te plaatsen. Hiermee krijg je een extreem sfeervol geluid.
Desgewenst is de naar achter uitstralende 2-kanaals luidspreker ook uit te schakelen. Deze instelling is aan te raden wanneer de Rear-luidspreker niet direct aan de muur is gemonteerd, maar in de ruimte en/of op een statief moet worden geplaatst. Op deze manier is de T 100 D flexibel in te zetten voor elke woonsituatie.

De slanke bouwwijze van de 2-kanaals luidsprekers T 200 F zorgt ervoor dat de luidsprekers makkelijk in de kast of met behulp van bijpassend statief AC 6002 SP – naast de televisie of vrij in de ruimte kunnen worden geplaatst.
De akoestisch gesloten 2-kanaals luidspreker is met een 170 mm mid range woofer van gelaagd cellulose voorzien. De tweeter is 25 mm groot.
Door de iets naar achter geplaatste tweeter worden de looptijdverschillen tussen mid range woofer en tweeter gecompenseerd. Resultaat is onder andere een duidelijke verbetering bij de spraakweergave.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 19,5 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Diepte | 28,5 cm |
| Gewicht | 7,7 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | 1 single wiring terminal |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 10 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 15mm |
| Afwerking behuizing | Voorkant lak zwarte hoogglans, overige behuizing folie |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 15 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 170 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 65 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

De slanke bouwwijze van de 2-kanaals luidsprekers T 210 F zorgt ervoor dat de luidsprekers makkelijk in de kast of met behulp van bijpassend statief AC 6002 SP – naast de televisie of vrij in de ruimte kunnen worden geplaatst.
De akoestisch gesloten 2-kanaals luidspreker is met een 170 mm mid range woofer van gelaagd cellulose voorzien. De tweeter is 25 mm groot.
Door de iets naar achter geplaatste tweeter worden de looptijdverschillen tussen mid range woofer en tweeter gecompenseerd. Resultaat is onder andere een duidelijke verbetering bij de spraakweergave.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 19,5 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Diepte | 28,5 cm |
| Gewicht | 7,7 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 10 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 15mm |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 15 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 170 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 65 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

Met zijn Klippel-geoptimaliseerde 300 mm woofer, een gewicht van 25 kg, een volume van 65 liter en 250 Watt vermogen in Class D-technologie, levert de T 200 SW een enorme krachtige, strakke en diepe basweergave die tot een diepte van 28 Hz gaat.
Deze subwoofer kan ruimtes tot 50 m² met diepe bassen verzorgen. Absoluut storingsvrij, ook bij hoge volumes. Hij bereikt een maximaal volume van 107 dB!
En om ervoor te zorgen dat de subwoofer niet per se in een hoek moet verdwijnen is de woofer magnetisch afgeschermd, zodat hij ook in de buurt van een beeldbuis kan worden geplaatst.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 48,5 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Standby-functie | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 40 - 240 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Regelbaar |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 250 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 260 W |
| Versterker - technologie | Digital |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Full Range/Low Pass-schakelaar | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 28 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 21mm |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 68 L |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 330 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Maximale geluidsdruk | 107 dB/1m |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Meteen valt op: de buiten de behuizing geplaatste tweeter van de center T 210 C. Door deze constructietruuc is de uitrusting en indeling van de luidspreker precies dezelfde als bij de Front-luidspreker. Deze identieke chassis-uitrusting garandeert in samenspel een absoluut homogeen klankbeeld.
De tweeter is bovendien een paar millimeter naar achteren geplaatst. Door de iets naar achter geplaatste tweeter worden de looptijdverschillen gecompenseerd. Daarom klinkt de T 210 C fenomenaal goed.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Diepte | 26,5 cm |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 10 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 15mm |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 15 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 170 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 65 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

'Uitstekend'

'Stijlvol en hard'

'Groot theater'


'Hemelse gave'


'Ready to rumble'

Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.