
15m luidsprekerkabel 2.5mm² - C2515S
Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Ben je al trotse eigenaar van een krachtige speakerset? Dan hebben we iets moois voor je. De nieuwe REFLEKT 2 breiden je set uit met Dolby Atmos. Plaats ze eenvoudig op de je speakers en verbind ze met een compatibele AV-receiver. Klaar is kees.



| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 18,4 cm |
| Diepte | 12,9 cm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Atmos | Ja |
| DTS:X | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Netto volume | 0,5 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 90 mm |
| Woofer (materiaal) | Kevlar |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| FSC® gecertificeerd hout | Ja |

Score: 5 van 5 sterren

Na het luisteren naar beide luidsprekers blijft er eigenlijk één gedachte hangen: je hoeft anno nu echt geen kapitalen meer uit te geven om goed geluid in huis te halen.
De Reflekt 2 is een leuke en doordachte luidspreker die precies doet wat hij moet doen: merkbaar extra ruimtelijkheid en beleving toevoegen aan een surroundopstelling en een stukje van de Atmos-ervaring naar een toegankelijker niveau brengen. Voor wie zijn home cinema stap voor stap wil uitbreiden, is dit een hele interessante, aan te raden upgrade.

De REFLEKT 2 brengt je naar een echt bioscoopgevoel.

“Met deze nieuwe luidsprekers kun je jouw thuisbioscoopinstallatie eenvoudig moderniseren en genieten van een nog intensere, gedetailleerdere en echt driedimensionale geluidservaring. Ze zijn niet alleen compatibel met Dolby Atmos, maar ook met DTS:X en Auro-3D, waardoor ze de deur openen naar een veel uitgebreidere 3D-audio-ervaring.”
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen