
Advantage C3535S 5.1 home cinema cable-set 30 m²
5.1 kabelset home cinema voor ruimten tot 30 m²

Gun jezelf sensationeel surround geluid met deze hoogwaardige home cinema set. Geen andere luidsprekerfabrikant biedt een home cinema set voor deze prijs met een vergelijkbaar design en performance.

“... een stuk techniek, dat als een streling voor ogen en oren geldt”

De US 4110/1 SW is een echte gentlemen onder de subwoofers. Door zijn langgerekte vorm met smalle voorkant lijkt de US 4110/1 SW gedistingeerd en terughoudend. Dat verandert echter drastisch, wanneer de subwoofer, met zijn behuizing van 45 liter inhoud en een gewicht van meer dan 20 kg, met heftige bassignalen wordt gevoed. Dan produceren de 250 mm woofer in het basreflexsysteem en de passieve, krachtige 180 Watt Class-D versterker een indrukwekkend basgeluid. De subwoofer zorgt voor een volle, krachtige en nauwkeurige basweergave met een grensfrequentie van 30 Hz (-3 dB).
De subwoofer US 4110/1 SW garandeert een optimale integratie in het interieur. Door de afgeronde kanten, de edele bovenkant van hoogglanslak en de compacte vormgeving past de subwoofer in elke woonkamer. De Downwire techniek, de basreflexpoort aan de onderkant en de speciale inkeping aan de achterkant, zorgt voor probleemloze positionering tegen de wand. Een stabiele positionering en een ontkoppeling van de vloer wordt gewaarborgd door vier resonantiedempers. Aan de achterkant bevinden zich een phasenschakelaar en mono-cinch aansluitingen voor directe verbinding met een home cinema AV-receiver.
De US 4110/1 SW is alleen als component van een Teufel-set verkrijgbaar. Hij kan niet apart worden besteld.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 34,5 cm |
| Hoogte | 54,5 cm |
| Diepte | 35,2 cm |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 300 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 30 - 70 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | 0 / 180° |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 180 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 200 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 30 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 45 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 30 - 250 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

De L 430 C is een hoogwaardige hifi center speaker, gemaakt van aluminium. De geluidsweergave is identiek met dat van de L 430 FR en L 430 FCR.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 46,5 cm |
| Hoogte | 9,1 cm |
| Diepte | 9,6 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Geborsteld |
| Netto volume | 3,8 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 4 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Papier |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 70 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 135 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Maximale geluidsdruk | 101 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 120 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 450 / 28800 Hz |

De L 430 FCR zijn hoogwaardige hifi satellieten, gemaakt van aluminium. De geluidsweergave is identiek met die van de L 430 C en L 430 FR.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9,1 cm |
| Hoogte | 46,5 cm |
| Diepte | 9,6 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Geborsteld |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Papier |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 80 mm |
| Woofer (materiaal) | Papier |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 70 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 135 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Maximale geluidsdruk | 101 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 120 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 450 / 2800 Hz |

De L 430 FR zijn hoogwaardige hifi luidsprekerszuilen, gemaakt van aluminium. De geluidsweergave is identiek met dat van de L 430 C, L 430 FCR en Trios.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9,1 cm |
| Hoogte | 114,3 cm |
| Diepte | 9,1 cm |
| Gewicht | 5,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Geborsteld |
| Netto volume | 3,8 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Papier |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 80 mm |
| Woofer (materiaal) | Papier |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 70 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 135 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Maximale geluidsdruk | 101 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 120 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 450 / 2800 Hz |

“... een stuk techniek, dat als een streling voor ogen en oren geldt”


“De tot nu toe beste bij ons bekende multi channel set van 1.000 EUR”


“Schitterende sound!”

Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Kwalitatief hoogstaand statief vor zuilen- en micro luidsprekers

Wandbeugel voor grote micro/compactluidsprekers en korte zuilluidsprekers (FCR's)

Spanningstransformator

Wireless set met transmitter en receiver: stream je subwoofer geluid geheel draadloos