
Subwooferkabel 5.0m - C3550W
Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Wat je maar wilt - want met deze hifi set kun je alle kanten op. Hij speelt iedere muziekbron en heeft een flink volume en met de extra subwoofer kan hij zelfs middelgrote ruimtes aan.



Actieve high end subwoofer, als front- of downfire subwoofer inzetbaar
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 31,1 cm |
| Hoogte | 42,3 cm |
| Diepte | 38 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 100 W |
| Stroomkabel vast | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 1 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 37 - 200 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Wireless Subwoofer | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 100 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 37 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 200 mm |
| Woofer (materiaal) | aluminium |
| Frequentiebereik van/tot | 35 - 210 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 111 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Compacte luidspreker van hifi-klasse. Teufel-geluid in de kast, aan de muur, op een statief. Goede basweergave dankzij 165 mm midrange driver. 2-kanaals opbouw met 25 mm tweeter. Hoge belastbaarheid van 80 Watt. Aanbevolen voor ruimtes tot 25 m².
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 33,5 cm |
| Diepte | 24 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 30 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 10 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 165 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Kevlar/glasvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 50 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 70 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 80 W |
| Maximale geluidsdruk | 104 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 2600 Hz |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 27,5 cm |
| Hoogte | 13,5 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht | 5,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Koptelefoon uitgang 6,3mm | 1 |
| Subwoofer uitgang | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| High Level luidspreker-uitgangen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Maximaal verbruik | 120 W |
| Stroomkabel vast | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 40 W |
| Equalizer | Ja |
| Versterker-configuratie | 2.1 |
| Versterker - technologie | Class AB |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Uitschakel automatiek | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AM | Ja |
| FM | Ja |
| RDS | Ja |
| Aantal presetzenders | 40 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| CD-Audio | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

Maakt van de Kombo 42 receiver een muziek streamend systeem via bluetooth
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Diepte | 5,5 cm |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |

Bronzen award



"allronders die met alle soorten muziek goed uit de voeten kunnen."


"met een aangename bas en een gedetailleerd hoog."


Conclusie:
Speakers en receiver zijn werkelijk hoogwaardig afgewerkt en mooi om te zien. De compacte installatie heeft (...) alle functies die een gebruiker wenst. Ook geluidstechnisch doet het apparaat wat de fabrikant belooft. De prijs-kwaliteitverhouding van de Teufel Kombo 42 lijkt ons dan ook meer dan redelijk."NB De recensie heeft betrekking op de voorloper Kombo 42

"De Teufel installatie steekt zijn concurrenten met een volle en gedetailleerde sound de loef af."


"bijzonder geschikt voor populaire muziek"


Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Verbindingskabel cinch stereo 0,5 m

Bananenstekker

Zijpanelen met geïntegreerde poot voor de subwoofer T 8

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing

Transmitter voor een draadloze geluidsoverdracht van je subwoofersignaal

Hoes voor de T 8 subwoofer

Spanningstransformator