
YAMAHA CD-S303
Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Wanneer je een puur stereogeluid zoekt, en geen water bij de wijn wilt doen als het gaat om de geluidsweergave, blijf dan even stilstaan bij deze bundel. De DEFINION 3S boekenplankspeakers en de hoogwaardige Denon AV-receiver zorgen samen voor een indrukwekkend geluid. Voordeliger als set.








| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 43,4 cm |
| Hoogte | 15,1 cm |
| Diepte | 33,9 cm |
| Gewicht | 8,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Koptelefoon uitgang 6,3mm | 1 |
| AUX | Ja |
| Digitale ingang optisch | 2 |
| AirPlay 2 | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 6 |
| HEOS® Built-in | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Vision | Ja |
| HDR10+ | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| DAB+ | Ja |
| FM | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| 4K UHD Upscale | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Amazon Music | Ja |
| Deezer | Ja |
| SoundCloud | Ja |
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| TuneIn | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Diameter | 4 mm |
| Lengte kabel | 15 m |

High-end stereo boekenplank-luidsprekers met extreem gedetailleerde weergave
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 42,5 cm |
| Diepte | 35,5 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Vernis, zijdeglans |
| Netto volume | 14,5 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 105 mm |
| Mid range (materiaal) | Aluminium |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 160 mm |
| Woofer (materiaal) | Koolstofvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 50 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 60 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 450 / 3300 Hz |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Universele 3,5 mm jack stereo-verlengingskabel

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Statief voor Definion 5 Center, Definion 5S en Definon 3S (niet geschikt voor Definion 3 Center)

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles.

Volautomatische platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Top hifi-platenspeler met riemaandrijving, voor lp's & singles, elektronische 33/45/78 omschakeling

Hifi platenspeler met riemaandrijving, voor lp's en singles, elektronische 33/45 omschakeling

Volautomatische hifi-platenspeler Pro-Ject A 1.2 met snaaraandrijving en elektronische 33/45 RPM-schakeling

2-kanaals dj-controller voor verschillende apps (Rekordbox, Serato DJ Pro, Serato FX, Serato P'nT DJ, VirtualDJ, TRAKTOR PRO 3)

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.

Set bestaande uit 1 x zender & 1 x receiver voor draadloze HDMI signaaloverdracht (audio/video) tot 30 meter (zichtlijn)

Bluetooth audio transmitter en receiver van hoge kwaliteit, geschikt voor alle Teufel bluetooth koptelefoons, complete audiosystemen en soundbars

4-voudige HDMI-switch voor de aansluiting van een soundbar via HDMIeARC aan drie HDMI-bronnen en tv, beamer of monitor

Voor de audioweergave van een tv HDMI-ARC of een HDMI-bron als Apple tv, Fire tv, pc die je aan een HDMI input aansluit