
30m luidsprekerkabel 4.0mm² - C4530S
Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²


High end speaker met buitengewoon gedetailleerde weergave
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 59,2 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 18,8 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 30 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Vernis |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 10 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 105 mm |
| Mid range (materiaal) | Aluminium |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 160 mm |
| Woofer (materiaal) | Koolstofvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 100 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 100 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 450 / 3400 Hz |

De center speaker is perfect om van de Definion 3/3s een surround set te maken. Hij beschikt over dezelfde klankkwaliteit als de Definion 3 of de Definion 3S.
Je kunt dus een prachtige, omhullende verwachten. Voor een optimale spraakweergave zijn 2 woofers in het gepatenteerde coaxiale chassis verwerkt.
De speaker heeft een geïntegreerde wandbevestiging aan de achterkant.
Let op: de Definion 3 Center past niet op het Definion statief.
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.
Minimumleeftijd: 18 jaar. Je moet in Nederland , België, Frankrijk, Ierland, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Portugal of Spanje wonen. Gespreide betaling via Alma kan met een creditcard, betaalkaart of SEPA-domiciliëring, afhankelijk van het land.
Onder voorbehoud van kredietwaardigheidscontrole door Alma. Je betaalt het bedrag in 2 of 3 maandelijkse termijnen, afhankelijk van je keuze. Bij gespreide betaling via Alma betaalt de klant geen kosten. De effecctieve jaarlijkse rente van 0,00 % is van toepassing op kredietovereenkomsten die worden afgesloten in de periode tussen 14.05.2026 en 20.05.2026. De gespreide betaling met 0 % rente geldt uitsluitend voor geselecteerde goederen met een bestelwaarde tussen 99 euro en 5.000 euro en alleen voor transacties in euro. Het individuele maandbedrag voor je bestelling hangt af van de waarde van de producten en is te vinden op de desbetreffende productpagina's en in de Alma-checkout.
Kredietverstrekker: Alma SAS, 176 Avenue Charles de Gaulle, 92200 Neuilly-sur-Seine, Frankrijk. De veiligheid van betalingen is door Alma en haar serviceproviders gegarandeerd. Alle betalingen zijn beschermd door 3D Secure. Om in aanmerking te komen moeten klanten een geldige en geaccepteerde creditcard of bankpas als betalingsbron hebben, afhankelijk van het land, of Alma een SEPA-machtiging tot automatische incasso geven.
Meer informatie over betalen op afbetaling met Alma vind je hier: https://teufelaudio.nl/betaalmogelijkheden