
15m luidsprekerkabel 4.0mm² - C4515S
Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Compleet home entertainment systeem met aluminium satellieten, receiver en actieve subwoofer met 350-Watt versterker.

Krachtige, slanke high-end subwoofer met 350 Watt Class D versterker met drie 130 mm long throw woofers in een zes-kanaals uitvoering. De subwoofer; basluidspreker en versterker, wordt direct aangesloten met een DecoderStation van Teufel en wordt zo het centrum van de ultra compacte en complete home entertainment set Cubycon 2 Digital HD.
De behuizing van de subwoofer is verstrekt met extra steunbalken in de basreflex-afstemming. Opstelling kan desgewenst liggend of staand. Manuele aan- en uitschakeling. De laagste grenzfrequentie is 33 Hz (-3 dB).
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 49,2 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Gewicht | 16,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230V AC 50Hz V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 350 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 150 W |
| Versterker-configuratie | 5.1 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 40 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 33 Hz |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 3 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Polypropyleen |
| Frequentiebereik van/tot | 33 - 250 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 108 dB/1m |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |

De aluminium satellieten resoneren nauwelijks en zijn uitgerust met 80 mm coax drivers en 20 mm tweeter in Waveguide-techniek plus extra 80 mm midrange chassis. Uitgeblanceerd frequentieverloop en goed afstraalvermogen, bij hoge gevoeligheid van 89 dB (2,83 V / 1m). Hoge duur- c.q. impuls belastbaarheid van 100 respectievelijk 140 Watt. Zowel staand als liggend op te stellen. Geschikt voor montage aan de muur.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4,5 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 20 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 200 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Maximale geluidsdruk | 98 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 200 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Extreem compacte high definition AV-besturingsapparaat / voorversterker voor aansluiting aan een meerkanaals actieve subwoofer. 3 HDMI ingangen, een HDMI uitgang, drie digitale ingangen (2 x coaxiaal, 1 x optisch) en 3 analoge stereo ingangen. Je kunt ook stereosignalen met bijv. Dolby Prologic tot surround sound opwaarderen.
Het 3D-compatibele apparaat bezit een decoder voor verschillende formaten zoals Dolby TrueHD / DTS HD-Master, DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic.
Via een 5.1 analoge uitgang wordt de Decoderstation 7 aan een meerkanaals actieve subwoofer aangesloten. Andere features zijn een FM/AM radio met RDS functie, een afstandsbediening, een gebruiksvriendelijk en dimbaar display met vele instellingsmogelijkheden.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 27 cm |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Diepte | 17 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang 7.1 | 1 |
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Koptelefoon uitgang 3,5mm | 1 |
| Analoge ingangen | 3 |
| Cinch-ingang stereo | 2 |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 3 |
| Analoge uitgangen | 10 |
| Cinch-uitgang 5.1 | 1 |
| HDMI-versie | 1.4a |
| HDMI-versie | 1.4a |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| Dolby TrueHD | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| DTS-HD High Resolution Audio | Ja |
| DTS-HD Master Audio | Ja |
| Dolby Digital Plus | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Spanning | 100 - 240 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 30 W |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Geïntegreerde True HD/dts HD/DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Display uitschakelbaar | Ja |
| OSD | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FM | Ja |
| RDS | Ja |
| Aantal presetzenders - FM | 30 |
| AM | Ja |
| Aantal presetzenders - AM | 10 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

Aangename verrassing


De componenten en technologie is zéér indrukwekkend


Zeer indrukwekkend


'Een absolute voltreffer voor liefhebbers van home cinema'



'Als je je ogen dicht doet, denk je dat je veel grotere luidsprekers voor je hebt staan'



Hoge muzikaliteitsfactor


'Absolute voltreffer'



'Volwassen klanken uit compacte luidsprekers'



'De akoestische eigenschappen zorgen voor een climax'


'Een volmaakt systeem'


Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Verbindingskabel cinch stereo 0,5 m

Kwalitatief hoogstaand statief vor zuilen- en micro luidsprekers

Wandbeugel voor micro luidsprekers