
Optische digitaalkabel 1.5m - C7515O
Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

<span class="wkzReservedText float">Compacte soundbase voor een perfecte integratie in de woonkamer. Inclusief netwerk speler van Raumfeld voor high definition muziek streaming. Eindeloos geluid, diepe en krachtige bassen. De Cinebase Streaming ondersteunt je tv, smartphone en tablet zowel fysiek als sonisch. </span>

"Nou, ik kan jullie vertellen dat de geluidskwaliteit me helemaal heeft weggeblazen"



All-in-one sounddeck met de beste geluidsweergave die je in dit segment kunt krijgen. Met Sonic Emotion™ Absolute 3D-technologie voor realistische surroundweergave op iedere luisterpositie in je woonkamer.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 73 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Diepte | 41 cm |
| Gewicht | 11,7 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Analoge ingangen | 1 |
| AUX | Ja |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 1 |
| NFC | Ja |
| HDMI-versie | 1.4b |
| HDMI-versie | 1.4b |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| sonic emotion | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Dolby Virtual Speaker | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 320 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 80 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 25 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 130 W |
| Versterker-configuratie | 6.1 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 7 |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | MDF-hout |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 11,3 L |
| Fullrange speaker (aantal per speaker) | 6 |
| Fullrange speaker (diameter) | 70 mm |
| Fullrange speaker (materiaal) | Cellulose |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 42 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 102 dB/1m |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

De Connector verbindt je bestaande stereo- of home cinema installatie met het Teufel systeem en maakt wifi-streaming en internetmuziekdiensten beschikbaar. Hij zendt muziek uit het web of je muziekverzameling van de meest uiteenlopende bronnen (bijv. internet, pc, externe harde schrijf, USB-stick) direct naar je installatie.
Het apparaat ontvangt audiosignalen van je installatie, encodeert deze in 'real time' en stelt ze in je netwerk beschikbaar. Dit gebeurt met de 24bit/96kHz Cirrus Logic digitaal/analoog-omzetter die een extreem lage ruisfactor heeft en voor draadloze overdracht van je muziekdata zonder dataverlies zorgt. Je kunt de Connector met de Raumfeld Controller of UpnP-control point aansturen (bijv. Windows Media Player 12). Alle setup-instellingen worden automatisch met een druk op de knop overgedragen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 17,2 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Diepte | 12,7 cm |
| Gewicht | 0,29 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| LAN | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| Wifi | Ja |
| Digitale uitgang optisch | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AAC | Ja |
| FLAC | Ja |
| MP3 | Ja |
| OGG | Ja |
| WAV | Ja |
| Apple Lossless | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Internetradio | Ja |
| Sleeptimer | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Multiroom | Ja |
| 10/100-Mbit/s Ethernet | Ja |
| Wifi-standaard | 802.11b/g/n |
| Infrastructuurmodus | Ja |
| Wifi-beveiliging | WPA, WPA2 |
| Maximaal aantal nummers | 150000 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Google Cast | Ja |
| SoundCloud | Ja |
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| TuneIn | Ja |


"Nou, ik kan jullie vertellen dat de geluidskwaliteit me helemaal heeft weggeblazen"


"Hierdoor wordt het kijken van films of het spelen van games nog intenser gemaakt."


"De nieuwe held aan het soundfront"


'... fatsoenlijke kwaliteit voor een erg lage prijs'


"Aansluiten en activeren is kinderspel"


"Het apparaat is zelfs in staat om kippenvel op mijn rug, nek en armen te toveren."


Voor een speaker van dit formaat heeft de Teufel Sonic Space 5.1 Cinebase erg veel in zijn mars

![Logo - hifi.nl [NL]](https://cdn.teufelaudio.com/image/upload/c_fit,f_auto,h_60,q_auto,w_220/v1/other/hifilogo_nieuw_211011.png)
De meest krachtige en overtuigende oplossing die ik in dit prijssegment heb mogen beluisteren
![Logo - hifi.nl [NL]](https://cdn.teufelaudio.com/image/upload/c_lfill,f_auto,q_auto,w_220/v1/other/hifilogo_nieuw_211011.png)
Een heerlijke toevoeging voor je televisie-ervaring

‘De sounddeck scoort zowel op ruimtelijkheid, volume en gedetailleerdheid het hoogst en laat daarmee de concurrentie ver achter zich’



Snel en eenvoudig


Een aanrader voor wie de stap naar audiostreaming nog niet heeft gemaakt


'Diegene die naast bedieningscomfort ook een maximale geluidskwaliteit eisen bij multi-room, moeten zeker eens een kijkje nemen bij Raumfeld'


'Kooptip'


Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.