
POWER HIFI
Ons sterkste bluetooth systeem
![POWER HIFI Stereo [Highlight]](https://cdn.teufelaudio.com/image/upload/c_lfill,e_blur:500,f_auto,h_512,o_100,q_0,w_960/v1/products/Power_Hifi/power-hifi_stereo_highlight.jpg)
Je wilt stereo? Je krijgt een dubbele dosis luid, bas en dat in stereo. Voordeliger als bundel.

Tweeter-element met geïntegreerd metalen bedienpaneel inclusief display
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 39,2 cm |
| Gewicht | 8,06 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| XLR uitgang | 1 |
| AUX | Ja |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| 2.0 USB-geluidskaart | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| Analoge uitgangen | 1 |
| XLR ingang | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Standby-functie | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 320 W |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 440 W |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 3 |
| Maximaal vermogen output tweeter-kanaal | 20 W |
| Maximaal vermogen midrange kanaal | 100 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Hout |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | kunststof |
| Frequentiebereik van/tot | 32 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 121 dB/1m |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |

Midrange driver-component met grote 200 mm driver
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 31,2 cm |
| Diepte | 39,2 cm |
| Gewicht | 13,9 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Hout |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 200 mm |
| Mid range (materiaal) | Papier |

Subwoofer component met 2 high-performance subwoofers
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Diepte | 39,2 cm |
| Gewicht | 37,9 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Hout |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 305 mm |
| Woofer (materiaal) | Papier |

Veel klanten waarderen het krachtige, heldere geluid met diepe bas en het hoge, zuivere volume. Ze zijn enthousiast over de veelzijdigheid bij verschillende genres en vinden het systeem geschikt voor grote ruimtes en feesten. Ook de bouwkwaliteit, het stijlvolle design, de makkelijke installatie, de veilige verpakking en de goede klantenservice krijgen veel waardering. Sommige gebruikers geven aan dat bluetooth af en toe problemen oplevert.
AI-gegenereerd op basis van tekst uit onze klantbeoordelingen
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.

"geen normale bluetooth speaker"



"luisteren naar 120 decibel"


Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Superieure XLR-verbindingskabel van Cordial

Verbindingskabel cinch stereo 0,5 m

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Universele 3,5 mm jack stereo-verlengingskabel

Zang- en spraakmicrofoon met uitstekende prijs/geluidsverhouding voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers

Shure BLX24/PG58-S8 draadloos systeem bestaande uit Shure PG58 microfoon met direct aangesloten BLX2 zender en BLX4 ontvanger voor draadloze microfoonsignaaloverdracht tot 90 meter, geschikt voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers.

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles.

Top hifi-platenspeler met riemaandrijving, voor lp's & singles, elektronische 33/45/78 omschakeling

2-kanaals dj-mixer met professionele functies, ingebouwde geluidskaart en de beste prijs/soundverhouding

2-kanaals dj-controller voor verschillende apps (Rekordbox, Serato DJ Pro, Serato FX, Serato P'nT DJ, VirtualDJ, TRAKTOR PRO 3)

Kant en klare led-DMX-lichtinstallatie inclusief verstelbaar statief en IR-afstandsbediening

Gebruiksklaar 3-in-1 verlichtingssysteem met derby-, blacklight- en stroboscopisch effect met instelbare snelheid